Catering mängutoas ja teie kodus

 

Kui soovite dekoreeritud ja maitsvat toidulauda, siis telli toidulaud meilt! Pakume Teile personaalset teenust lauakatmisest kuni koristuseni välja, et peopäev mööduks ilma stressita ja  samas andes Teile võimaluse pühendada aega iseendale, sünnipäevalapsele ja külalistele!

Katame lauad maitsvate  toitudega ja  anname peolauale pilkupüüdvust Teie poolt valitud värvigammaga  ja meie poolt lisatud dekoratsioonidega (võimalus tellida ka kindla stilistikaga peolauad) ! Pakume toitu  keskkonnasõbralikest korduvkasutatavatest nõudest!

Katame lauad suurima rõõmuga laste sünnipäevadel ja teistel tähtpäevadel.

Kõik toidud valmivad selleks ettenähtud ja nõuetele vastavas (Veterinaar-ja Toiduameti poolt kontrollitud ) koduköögis, ning transporditakse peopaika selleks ettenähtud suletud toidukastides. Tootevaliku oleme kokku pannud selliselt, et pakkuda kliendile võimalikult värsket kohalikust toorainest valmistatud toitu. Allergeenide kohta küsi lisainfot.

NB! Teenus on populaarne! Palun vaata esmalt meie, cateringi broneeringukalendrist kas teenus on saadaval Teie soovitud päeval.

Alusta cateringi tellimist siit