KKK

Mis köögitehnika ja millised nõud on olemas Meie Mängumaa kööginurgas ?

Köögitehnikast on olemas nõudepesumasin, mikrolaineahi, filtriga kohviaparaat, veekeedukann ning lisateenusena renditatavad täisautomaatne kohviautomaat ja jäätisemasin(ad). Nõudest on olemas kannud, kandikud, kausid, tordilabidas, salatilusikad ja teravad suured noad.

Mis on fotoboks ja kuidas seda kasutada ?

Fotoboks on meelelahutuslik foto tegemise lahendus, mis teeb lõbusamaks iga sündmuse. Fotoboksi kasutamine on imelihtne. Puutetundlikult ekraanilt tuleb valida soovitud taust ja ennast siis kaamera ette sättida. Seejärel tuleb oodata välku, mille järel kuvatakse pilt puutetundlikule ekraanile. Kui pilt meeldib, siis tuleb vajutada ekraanil olevat print nuppu ja printer prindib foto välja. Pilte saab teha huvitamaks ja muuta isikupärasemaks meie pakutavate erinevate aksessuaaridega.

Mis vahe on "salvesta tellimus" või "kinnita tellimus"?

Kui valite "salvesta tellimus" , siis saab tooteid/teenuseid hiljem soovi korral juurde lisada (kuni 3 päeva enne ürituse toimumist), aga kui valite "kinnita tellimus", siis panete tellimuse lukku ja tooteid/teenusid enam juurde lisada ei saa.

Kuidas saab heeliumiga täidetud õhupalle tellida kodusele peole ?

Kui üritus toimub mujal, kui meie juures ja soovite oma üritusele heeliumiga täidetud õhupalle tellida, siis saab valida kättetoimetamise viisiks, kas "Tulen ise järele" või siis "Meie Mängumaa transport". Kui valite „Meie Mängumaa transport“, siis tuleb tasuda meile eraldi transpordi eest. Tasu suurus sõltub asukohast, kuhu õhupallid toome ja tasu suuruse lepime kliendiga eelnevalt kokku.

Kuidas kujuneb personaalse nimebänneri hind ?

Nimebännerit tellides tuleb arvestada, et bänneri hind sõltub nime pikkusest. Üks tähemärk maksab 2,50 €. Näiteks, kui soovite bännerile kirjutada Mari 7 (5 tähemärki), siis on bänneri hinnaks 12,50 €.